Roger Vivier Foxtrot Hold

dobre. Myslím, že vieme, čo sa stalo so zvyškom ružovej líšky Megs.

Je mi ľúto, ten vtip bol nevhodný. Som jedným z tých ľudí, ktorí robia strašné vtipy v najhoršom čase, keď som nepríjemný. A stačí povedať, že Roger Vivier Foxtrot Hold ma skutočne nepohodlne. Myslím, že ma to kontroluje. Je to ako jeden z tých strašidelných prenasledovaných domácich obrazov, kde vás oči sledujú, aby vás nasledovali, a prichádzajú na to, to je presne miesto, kde toto držanie patrí – v dome hrôzy.

Poďme to najskôr z cesty: osobne nemám kožušinu, ale nemám žiadnu zlú vôľu voči tým, ktorí to robia. Nie je to moja firma, rovnako ako to nie je moja služba, ak ste vegetarián alebo ak riadite automobil s plynovou farbou (čo robím, ale odbočím.) Hrubé ignorovanie pre tých, ktorí sa na vás musia pozrieť, a to je oboje.

Nemyslím si, že by každý jednotlivec, ktorý dostane kožené tašky Z vašej tašky. Viem, že staršie kožušiny zvyčajne pripevnené ľavé hlavy a nohy, a pre mňa nechápem, prečo by každý jednotlivec stále považoval za dobrú alebo modernú myšlienku. Nemôžem tiež myslieť na to, prečo by Style.com zahrnula niečo také zle vytvorené alebo že v správe o pádoch príslušenstva tak bezdôvodne vychvaľuje smrť. Vivier robí nejaké ohromujúce topánky a doplnky, ale to ma núti pozerať sa na líniu v novom svetle a nie dobré.

Obrázok pomocou Style.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published.