Viva Variety! Picks Celeb Sickse sa nachádza okolo miesta tento týždeň

, náš metaforický pohár prechádza s hviezdnymi kabelkami. Stále sa triedíme s obrázkami z hodín predchádzajúcich spokojnej loptičky, ako aj predovšetkým v predpruhových kabelkách ľudí boli často oveľa fascinujúcejšie ako to, čo použili neskôr v ten večer. Rovnako ako áno, máte pravdu, spokojná sféra bola minulý týždeň, avšak na to, že sme sa pozreli, sme verili exkurzii s predbežnými vzhľadmi, ktoré sme vynechali, môže byť v poriadku, plus vynikajúci hviezdny pohľad z Posledných pár dní. Môžete vidieť tie najlepšie tašky zo samotnej sféry, ktoré sú tu ideálne, avšak niektoré z predbežných kabelkov účastníkov boli rovnako vzrušujúce.

Amber Rose
Moschino bazén plavák tote
650 dolárov pomocou Shopbop
Amber zvýšená sa zdá, že taký zjavný fanúšik Moschino, nemôžem uveriť, že sme ju nikdy predtým nevideli s jednou z tašiek značky. Práve tu je v LAX s veľmi zábavným plavákom Moschino Float Tote. (Áno, toto je obrázok niekoho, kto práve kráča s letiskom, nie bližne prechádzka s odborným natáčaním obrázkov. Som rovnako závislý ako vy.)

Elsa Hosk
Taška na trh s riadkom
3 900 dolárov pomocou Matchesfashion.com
Elsa Hosk získala veľké množstvo podobne z paparazzi, ktorá sa kedy uvažovala o tom, že sa pred niekoľkými týždňami podpísala ako oficiálna Victoria’s Trick Angel. Práve tu beží okolo NYC, prinesie ešte jeden štýl vrecka z radu, o ktorý sa mi skutočne nestarám. Táto taška na trh s riadkom je oveľa oveľa jedinečnejšia ako úplne nepodstatná kožená taška, ktorú celebrity majú tak veľmi, ale stále to necítim.

Iggy azalea
Céline Phantom batožina
Tu sa Iggy prechádza okolo v Beverly Hills s jej preferovanou Céline Phantom batožinou. Iggy mal túto tašku na chvíľu; Najprv sme ju videli, ako ju priviedla späť v septembri 2014. Podľa štandardov Star Carese je to prakticky starodávne.

Kate Mara
Valentino Logo-Go Crossbody Bag
1 975 dolárov pomocou Saks
Tu je Kate Mara, ktorá vedie niektoré úlohy v NYC pred spokojnou sférou s príťažlivým bitovým valenom valentského loga-go-go-go-go-go-go-go-go-go. Kate sa v poslednej dobe objavila veľmi veľa, rovnako ako sa zdá byť celkom vydatá za kompaktné tašky, ktoré sú okolo tejto veľkosti. Práve tu je minulý týždeň s trochou čiernej tašky od Kenzo.

Kerry Washington
Lee Savage Area Clutch
3 676 dolárov pomocou Farfetch.com
Kerry Washington nedávno išiel na akadémiu televíznych umení a vied FYC v LA s nádherným kovovým držaním od Lee Savage. Páči sa mi návrhy Lee Savage, ich nákladové body sa však zdajú byť na vysokej strane.

Lady gaga
Balenciaga le Dix nová taška na vozík
2 075 dolárov pomocou Balenciaga
Tu je žena Gaga v mnohých ženách Gaga podobných súboru, ktorá minulý pondelok robila spokojná sféra ako všetci ostatní v NYC. Jej Balenciaga Le Dix je skutočne veľmi podobná jej váženej taške Hermes Kelly, ktorú sa takmer skutočne páčila smrti.

Vodič
Givenchy Pandora Box Bag
1 790 dolárov pomocou mytheresa.com
Minnie s malým výstrahom! Tu je vodič Minnie, ktorý zamieril do lekárskej ordinácie v LA s taškou Teensy Givenchy Pandora Box. Minnie’s NBC Sitcom o dieťati je oficiálne Kaput po dvoch sezónach. Nebudem jej poskytnúť, prosím, funkciu prémiovej dramatickej funkcie, ktorú si zaslúži?

Miranda Kerr
Mansur Gavriel Container Bag
Shop Mansur Gavriel by means of MATCHESFASHION.COM
Miranda Kerr inspected in at the Carlyle hotel before the satisfied sphere last Monday with a gorgeous black Mansur Gavriel container Bag on her arm. exactly how is it that a container bag looks exponentially a lot more sophisticated on Miranda Kerr than it does on any individual else?

Leave a Reply

Your email address will not be published.