Ako bežne využívate svoje tašky?

Mám trápne priznanie: Nezablokujem, keď som naposledy využil svoju hornú rukoväť Prada. Alebo môj veľký fendi tote. Alebo moja stredná chanelová klapka. (Skutočne som sa tiež vystrašený, keď využijem Chanel, avšak to je príbeh ešte jeden deň.) Mojím názorom je, že mám početné tašky, ktoré som, žiaľ, sotva vytiahnem do sveta.

Nie je to odvtedy, čo som vypadol z nich ako s nimi, alebo odišli z módy. V skutočnosti je to skôr opak. Každý sa mi páči toľko, rovnako ako si nedokážem predstaviť rozlúčku s nimi. Prišiel som však zistiť, že existuje obrovský rozdiel medzi taškou, na ktorú je krásne pozrieť sa, ako aj tašku, ktorá má skutočnú perspektívu pre každodenné použitie.

Budem úprimný: Keď som prvýkrát začal svoju kolekciu kabelky, zameriaval som sa na získanie čo najčastejšie tradičné a podpisové kúsky. Neuveril som veľa presne do toho, ako bežne by som ich skutočne využil, čo, pri pohľade späť, bolo mimoriadne krátkozraké.

Vezmite moju koženú tašku Prada Galleria Stredne Saffiano. Kúpil som si ho pred niekoľkými rokmi späť v Taliansku po tom, čo sa na to stálo mesiace, ktoré sa naň pozerajú online, úplne uchvátené ním.

Do dnešného dňa som to možno využil mnohokrát. Prišiel som spoznať, že je to trochu obrovské pre môj rámec, ako aj trochu tuhé pre denné využívanie (aspoň pre mňa). Rovnako si nevážim pravdu, že je otvorená na vrchole, pričom zipsy sú obmedzené na každú stranu vrecka. S najväčšou pravdepodobnosťou by som to mohol prísť na to, keby som pred svojím nákupom urobil nejakú výskumnú štúdiu.

V tom čase som však jediným googlingom, ktorý som urobil, bolo, či to bol „inteligentný“ „štartovací taška“ pre niekoho, kto premýšľal o začatí vlastnej „luxusnej kolekcie kabelky“. Využívam úvodzovky, pretože v skutočnosti je nákup peňaženky taký subjektívny zážitok. Tieto slová pravdepodobne naznačujú niečo iné pre všetkých.

Pretože pre mňa niečo funguje, neznamená, že to bude fungovať pre vás. Verte v Birkin: Sú krásne, ale naozaj nerozumiem presne, ako by som integroval tašku iba na hornú ruku do svojej každodennej rotácie, bez ohľadu na náklady.

Neľutujem žiadny typ mojich nákupov. (Vyvinul som celkom veľkú kabelkovú stenu, na ktorú dostávam kop z pohľadu.) Určite však verím, že by som mohol byť oveľa praktickejší s každým dodatkom.

V dôsledku toho som sa v posledných niekoľkých mesiacoch ťažko pozrel na svoju zbierku a vybral som si tašku iba po komplexnej výskumnej štúdii, aby som zistil, či by sa mi skutočne zmiešal.

Aj keď sa v taškách po celú dobu stáva zábava, chcem, aby moje nákupy pre mňa fungovali. Nechcem sa zaoberať nákupom kabelky, po ktorej každý túži po tom, či je tradičný základný alebo štýlový nováčik, ktorý by nakoniec skončil zhromažďovaním prachu na polici.

Mal by som sa opýtať: presne ako bežne využívate svoje vlastné tašky? Prajete si, aby ste ich využili oveľa viac, ako skutočne robíte? Ak sme úprimní, som si istý, že nie som sám – tak dobre, ako to nie je v rozpakoch. Všetci sme sa dostali v jednom alebo druhom bode. To je aj tak súčasťou zábavy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.