PETA v akcii pre Hermes

Keď sme vám priniesli správu, že Hermes má v Austrálii svoju vlastnú chovnú farmu krokodílov, veľa z vás bolo dosť zdesených. Dokonca aj s nás milujúcimi exotické kabelky, zdá sa, že príbeh pre mnohých zasiahol nerv. Všetci sme pochopili, že o tom bude počuť PETA, ako aj chcieť reagovať. rovnako ako oni.

Tu je to, čo povedal senior viceprezident spoločnosti PETA Dan Mathews: Veriaci z úmyselného šľachtenia a zabíjania krokodílov pre zastaranú, predraženú kabelku musí urobiť akýkoľvek druh módy, ktorý sa plazí. Ak si Hermes skutočne želá byť lídrom v módnom priemysle, musí prestať zabíjať zvieratá pre chladnokrvnú márnosť a namiesto toho využiť falošné Croc bez krutosti, ako aj falošného hada. Ako ružový “, ktorý práve nedávno dodal hlas počítačového krokodíla v„ ukradnutom móde pre módu “, hovorí:„ Zabíjanie zvierat pre svoje kože je také nechutné, že ma to núti byť priateľským dizajnérom, ktorí využívajú dizajnérov, ktorí využívajú oni. “

Nikdy nepoužívala ružová kožená taška? Každý z nás chápe, že PETA nepáči veľa dizajnérov, ako aj módny týždeň módy, napríklad keď prepadli show Cavalli Runway Show. Rovnako ako teraz to majú pre Hermesa. Môžem im pochopiť, že nemilujú koncept krokodílovej farmy výlučne pre exotické tašky Hermes, avšak nevidím Hermes, ktorí využívajú falošné kroky alebo falošného hada. Co si myslis?

[Príbeh prostredníctvom blogu PETA]

Leave a Reply

Your email address will not be published.