Balenciaga Gigantic Short

Verím, že som jediný človek v dohode s svetom, ktorý má autentický odpor s modrou. Nepoznal som, že to bola situácia, kým som nedávno vyčistil svoj šatník v snahe zbaviť sa vecí, ktoré som nikdy nenosil, a keď som sa zistil, že som sa zveril na hromadu modrého oblečenia. Námorná modrá je jedna vec, ale modrá, ktorú sa mi nepáči, má tendenciu byť akýkoľvek typ odtieňa strednej alebo svetlo modrej, ako aj dojčenská modrá, ktorá má pravdepodobne niečo, čo si s mojím tónom pleti.

Nie som úplne proti farbe, samozrejme, musí to byť skutočne špecifický odtieň, ktorý by som chcel integrovať do môjho šatníka. Našťastie (alebo možno bohužiaľ, v závislosti od toho, ako sa na to pozriete), je pre mňa tento gigantický krátky krátka Balenciaga presne táto farba. Bol som pochybný, až kým som nedávno nevidel niekoho, kto by v Neiman Marcus nevidel mesto s rovnakou farbou, a osobne som naň osobne eliminoval akýkoľvek druh skartu otázok, ktorú som odišiel. To, že Balenciaga ma môže urobiť ako stredný odtieň modrej, je skutočne dôkazom ich majstrovstiev Brights.

Tento konkrétny tvar Balenciaga môže byť pre niektorých ľudí rovnako obrovský, avšak keď vytiahnete vypchávku a tiež mu umožníte skĺznuť, verím, že je celkom skvelé. Tento podiel funguje obzvlášť dobre s gigantickým hardvérom striebra, ktorý je mojou preferovanou štyrmi hlavnými možnosťami značky. Nenosím veľa (alebo žiadny) denim, ako aj tento odtieň (ktorý je oveľa bohatší v skutočnom živote ako na fotografii) by s najväčšou pravdepodobnosťou dobre kontrastoval s mojimi zvyčajne čiernymi outmitmi. Možno musím prehodnotiť funkciu Blue v mojom živote, ako aj šatníka. Keby iba každá modrá bola Balenciaga Blue … Kúpte si s Bluefly za 1276 dolárov.

Leave a Reply

Your email address will not be published.