Bugatti Veyron FBG Par Hermã¨s

Zatiaľ čo oceňujem požadované dizajnérske kabelky, moja skutočná vášeň leží v autách. Neobviňujte ma, som vole ako ktorýkoľvek iný. Stačí, že spravujem blogový blog na interweb. Asi pred mesiacom som informoval o nadchádzajúcej spolupráci Hermã¨s s luxusným výrobcom automobilov Bugatti. Nakoniec bola šelma odhalená na tohtoročnej automobilovej show Genova – a oh, je to ohromujúci exemplár. Zatiaľ čo vynikajúca Bugatti Veyron FBG Par Hermã¨s sa môže pochváliť rovnakým 1001 hp Quad-Turbocharom 16 valovým motorom z pôvodného veyronu, jeho zreteľný charakter sa prejavuje v detailoch.

Nový Veyron odvodzuje svoje meno z historického ústredia Hermã¨s na Rue du Faubourg Saint-Honorã © v srdci ôsmej parížskej ôsmej ostrekovania. Športovo osemplovné kolesá vo leštenom hliníku, centrálne motýľové zámky označené slávnym písmenom „H“ a vzduchové otvory okolo cieľa ráfikov reprodukovať charakteristický vzhľad traidtional Hermã’s Saddle Stitching. Mriežka chladiča podkovy a laterálne ventilačné mriežky, ktoré lemujú, sú vyrobené z ľahkých zliatin s dizajnom vzájomne prepojených H, ktoré evokujú podpis Hermã¨s. Vnútorné povrchy Veyron FBG sú vytvorené a opláštené v Bull Calfskin na workshopoch Hermã¨s v Paríži rovnakými zvládnutými rukami, ktoré nám dávajú fetišov z kabelky požadované tašky Birkin a Kelly.

Centrová konzola je vybavená špeciálnou časťou pre program Hermã¨s Globetrotter, kožený kmeň obsahuje špeciálne priliehané kožené puzdro „Toile H“. S cenou identifikuje 1,55 milióna EUR (bez daní), Veyron FBG Par Hermã¨s zostane pre mnohých z nás nedosiahnuteľným predmetom žiadostivosti. Šťastní, vybraní niekoľko z nich vezme svoje dodávky ku koncu tohto roka. Aké absolútne úžasné, veľa úžasného a žiaduceho vozidla, pre fetišistov automobilov a tašiek.

Fotografie s láskavým dovolením spoločnosti Autoblog. Kliknutím sem zobrazíte celú galériu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.