Pripravte sa na slinty nad našimi fotografiami Chanel Métiers D’Art Collection Paris-Edinbourg

Keď sa ma ľudia pýtajú môjho obľúbeného dizajnéra kabeliek, ťažko odpovedám na otázku. Moje obľúbené sa menia zvyčajne v závislosti od sezóny, zberu a kvality výrobkov. Ale jednoznačne môžem vždy povedať, že Chanel je jednou z mojich obľúbených značiek a zakaždým, keď idem do ich showroomu, mi pripomína, prečo sa ich meno objaví na vrchol mojej mysle, keď sa ľudia pýtajú.

Nedávno Chanel hostil vybranú skupinu na hrade v Edinburghu v Škótsku za predstavenie, ktorá tromfuje všetko, čo som kedy videl. Rovnako ako sa prehliadka začala na čiastočne pokrytom nádvorí naplnenom ohňovými jamami, aby sa stanovila nálada, Matka príroda si uvedomila, že je súčasťou úchvatného zážitku a začal padať sneh. Nasledoval výlet do Škótska, ako nikto iný, s modelmi, ktoré nosia teplé tartánske výtlačky a kocky, spolu s dlhými bielymi plášťami vhodnými pre hru Thrones. Tašky a doplnky boli samozrejme súčasťou prehliadky, ale nemožno ich skutočne oceniť, kým sa osobne skontrolujú, a my sme to mali potešenie.

Zbierka Chanel Métiers D’Art Paris-Edinbourg môže na vrchole môjho zoznamu v naj magickejšej zbierke, akú kedy bola zobrazená. Tašky, sú jednoducho úžasné. Rád by som dal zbierku slovami, ale nechám fotografie hovoriť.

Leave a Reply

Your email address will not be published.