PUPREFORUM ROWUP – 8. mája

Teší sa v piatok, fanúšikovia kabelky! Je čas odštartovať víkend s hre cez haly Pufseforum. Každý týždeň vám prinášame ohromujúce odhalenia a zaujímavé rozhovory z našej obľúbenej módnej destinácie. Tento týždeň našu pozornosť upútali niektoré topánky v Bottega Veneta a na goyarde sme našli neuveriteľne sladké vlákno, ktoré si len budete milovať. Poďte ďalej a uvidíte, čo pre vás máme tento týždeň!

Met Ball dominoval tento týždeň módne správy a naše fóra celebrít boli úplne osvetlené fotografiami a veľmi úprimným komentárom. Môžete sa pozrieť na naše fórum štýlu celebrít, aby ste našli vlákno svojho obľúbeného štýlu hviezdy, alebo skočiť do našich noviniek celebrít a klebety, aby ste si prečítali úprimné a často vtipné názory našich členov na ich obľúbený (alebo najmenej obľúbený) štýl a shenanigany. Samozrejme, všetci tí Kardashians sú zastúpení, ako aj všetci od kráľovnej Bey po neporovnateľnú Helen Mirren.

Ak sa vaše preferencie potešenia viac zameriavajú na Cerebral, nezabudnite sa pozrieť na naše knihy a hudobné podskupiny, kde sme našli tento očarujúci pár kníh v tom, ktoré knihy ste dostali v poslednej dobe; Vyzerá to, že CLU13 má nejaké skvelé čítanie a varenie v obchode.

V Bottega Veneta sa Porschegirl opýtal, kto ešte miluje topánky BV? A určite bola zodpovedaná! Sme zvyknutí vidieť ohromujúce tkané tašky v neuveriteľne nasýtených farbách v BV, ale tieto pohodlné topánky sú skutočným zážitkom. Pozorovali sme, že referenčné knižnice Thebottega Veneta sa tento týždeň zaznamenali veľa akcií a veľa našich podskupín PurseForum Designer sa nedávno vyladilo – je to úžasný čas na zastavenie a zistenie, čo je nové.

A keď už hovoríme o topánkach, taškách, farbách a všetkých úžasných veciach v Bottega Veneta, pozrite sa, čo sme našli v tom, čo Bottega Veneta nosíte dnes! Mousse ukradla show (a to si vyžaduje niečo!) S týmito topánkami vyrobenými na mieru. Keď ste tam, nenechajte si ujsť Romovu očarujúcu fotografiu jej krásnej kombinácie tašky a domácich psov.

Sme veľmi radi, že tento týždeň môžeme predstaviť úplne nový dizajnér Purseforum Subforum! Mansur Gavriel rýchlo prepisuje knihu na vrecku na vedro (a tiež niektoré pekné sladké totes) a naši členovia nevynechali rytmus, keď sa týka tejto značky. Tento týždeň sme spustili nový priestor pre členov, aby hovorili o taškách, a bolo tu veľa fanfár. Nenechajte si ujsť vlákno záberov, definitívne vlákno viazanie uzlov a veľa a veľa záberov vrecka.

Táto očarujúca vrecká na vedro k nám prichádza z ukážky vlákna prerušených v taškách a náš vlastný moderátor Jetsetgo!, Ktorý energicky vedie poplatok MG vo vysokom štýle. Ak by ste sa chceli len pustiť a pozdraviť, je tu ideálne vlákno pre domácnosť. (Heads Up: Ďalšie tašky sú k dispozícii 14. mája. Získajte Intel tu.)

Goyardov milovníci vedia, že šablón verzus ručne maľovaný dizajn je rozhodujúcim rozlíšením pri výbere kusu z tohto historického dizajnérskeho domu. Tento týždeň sa Crackberrycreme podelila o svoje skúsenosti s vyhľadávaním a získaním skvelého kusu – bielej tašky Croisiere s trochou histórie. Crackberry sa podelila o svoje myšlienky na svoju novú tašku spolu s jej výsledkami po ľahkom čistení. Určite si myslíme, že blahoželáme sú v poriadku – zdá sa, že ide o úžasný nález a zriedkavé pochúťky na goyarde!

Fanúšikovia Goyard a veľa všetkých ostatných bude absolútne milovať toto vlákno, v ktorom sa dozvieme, že Jbigelow nie je len potešený nový otec, ale aj hrdina! We also learned that Goyard makes a pretty sweet and functional diaper bag. Pustite sa do úžasného vlákna Jbigelowa, aby ste zistili, ako sa táto podhodnotená taška stáva najlepším priateľom nového otca!

Katev išla do obchodu s trénerom a pozrela sa, čo našla! Jej vlákno to jasne vyhláskuje – to bol neplánovaný nákup, ale je to omračujúci, však?

Hey, that’s not a instructor bag! Máš úplnú pravdu. But we are on a bit of a bucket bag jag at the moment, so we couldn’t resist sharing this terrific find from the post Your Non-Coach Purchases thread. This pretty Kate Spade bag pertains to us from iNeedCoffee, who clearly isn’t terrified to branch out a little. We also found a great little accessory piece in justdefend’s reveal thread. There is a lot going on in instructor this week and every week, so we hope you will stop in and see what our members have been up to.

We hope April’s showers did undoubtedly bring you may flowers, and that you are enjoying a charming spring. We are so grateful that you chose to spend a little time with us, and we hope this quick peek at the PurseForum nudges you into checking out a lot more often. have a terrific weekend, and we look forward to seeing you here again next week!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

PUPREFORUM ROWUP – 8. mája

Ahoj všetci! Tento týždeň máme pre vás ešte jednu Purefrefum Round Up, ktorá predstavuje nejaké originálne omračujúce. Pre všetkých nováčikov sú tieto Roundups miestom, kde vás držíme v slučke pri najnovších diskusiách TPF. Skúmali sme čokoľvek od nákladov na zvýšenie farieb lak na nechty, aby sme vám priniesli najnovšie a najväčšie udalosti. Pozrite sa na naše zistenia nižšie a nezabudnite sa pripojiť k chatovaniu!

Začnime „útočiskom v mieste s LV…“, kde som narazil na tento vynikajúci obraz domácnosti od nášho člena AF068. Ten kmeň ma donúti!

Vyskočila sa zábavné nové vlákno na ihrisku, rovnako ako o riadom! „Vlákno vaše úžasné tašky (vaše ABCS)“ bolo obrovským hitom, ako aj jedným z mojich nových obľúbených osobných obľúbených. Páči sa mi tento bit Neon Jacquemus Combo Leechiyong zverejnený.

Minulý týždeň nám členka Lnguyen0827 ukázala svoj nový jednorožec v vlákne nákupov „apríl 2020“ na fóre Chanel.

Vo fóre Hermes „Ako nosiť Kelly náhodne?“ Vlákno podáva fantastickú Kelly Inspo. Členka Samfalstaff sa s nami podelila o svoj veľkolepý Chèvre Kelly. Aká krása!

Ďalej, člen Gigihm zdieľal veľmi rozkošný obraz domácnosti vo vlákne „Polène Candbags“. Páči sa nám malý dizajnérsky reflektor!

Nakoniec končíme tento piatok rozkošným odhalením Bit Mulberry. Náš člen Yumslan začal vlákno „Odhalenie! Moja nová Mulberry Micro Bayswater “zdieľať svoju novú cutie. Aký fantastický modrý odtieň, povedzte vám vďaka za to, že ste sa s nami podelili!

Ak hľadáte nejaké ďalšie zábavné vlákna, ktoré treba sledovať, naozaj sa mi páčilo čítanie „Čo je to, že ste v týchto bláznivých časoch?“ príspevky. Je to skutočne zábavné a nejako potešujúce vidieť, ako v týchto časoch sú ľudia, ktorí ľudia závisia. Rovnako som začal nové vlákno v prístrešku v lokalizácii pre masku Inspo s názvom „Mask Fashion“. Chcel by som presne vidieť, ako ste všetci štýlové masky. Nakoniec, ak hľadáte nejaké nákupné návrhy vopred, máme na to aj fórum. Zamierte na „fórum eBay“, kde členovia hovoria o oveľa viac ako len o eBay, aj keď aj Poshmark, Tradsey, ako aj oveľa viac. To je všetko pre tento týždeň, dúfame, že všetci ste aj bezrizikoví!

Leave a Reply

Your email address will not be published.