Zamilovať sa do kabeliek Tiffany & Co. Spring 2013

Viem, že keď počujete Tiffany & Co. Prvá vec, ktorá príde na myseľ, sú šperky, nie kožené tovary. Ale značka známa pre malé modré škatule je rýchla na ceste, aby sa stala známa aj svojimi veľkými modrými škatuľami. Potom, čo Tiffany poklepal na zavedených dizajnérov kabelky Richard Lambertson a John Truex, ukázalo sa, že značka je pripravená urobiť hlavný rozstrek na trhu s kabelkami. Návrhári pomohli vylepšiť celú koženú líniu tovaru pre dom a zanechali nám čerstvú paletu farieb a vzorov, ktoré potešia.

Chápem, prečo by boli ostatní skeptickí, ale akonáhle uvidíte kusy osobne, každý milovník kabelky začne myslieť na Tiffany & Co., keď sa snažia kúpiť novú tašku. Kvalita materiálov je super luxusná a ceny sú prekvapivo rozumné v porovnaní s ostatnými na trhu. Estetika je predovšetkým o čistých líniách, elegantných tvaroch a na jar nezabudnite na farebnú farbu. Od farebného blokovania po reverzibilné tote (ktoré by mohli byť moje obľúbené), až po klasické spojky, je linka pripravená na prenášanie na ďalšie mesiace.

Potom, čo sme s Vladom hrali v showroomu, som sa cítil ohromený vzrušením pre celú líniu. Tiffany je schopná nielen predať tašky, ale aj predať zážitok sám. Keď kráčate vo dverách, pocit šťastia vás prekoná, keď ste sa dostali do vysnívaného sveta šperkov Tiffany. Ale akonáhle sa vydáte na cestu do výťahu a prídete do sekcie koženého tovaru, čaká ďalšia skúsenosť. Páči sa mi prezentácia, ktorá pomáha bezchybne predvádzať krásu tašiek, a samozrejme myšlienka mať veľkú modrú škatuľu, ktorá si vezme domov so sebou, robí niečo o nákupe magického. Od kľúčov, až po peňaženky, tašky až po piknikový kôš, o ktorom nemôžem prestať snívať, je čas pridať Tiffany & Co. do nášho zoznamu kabeliek ako značka, ktorú treba sledovať. Zatiaľ si sadnite a užite si našu galériu zbierky kožených tovarov na jar 2013.

Leave a Reply

Your email address will not be published.