Edie Parker Anna Gunn Hold Hold Wins The Awards Season Curese Competition

Stále máme Grammys a Academy Awards, ale sme pripravení uviesť skorého víťaza: v sobotnom večernom cenách Screen Screen Hercov Chudobná hviezda Anna Gunn ukradla naše srdce milujúce kabelku počas celej sezóny ocenení, keď jej individualizovaná Edie Parkerová prelomila zlú individualizovanú spojku škatule.

Gunn, ktorá bola nominovaná na SAG za svoju funkciu v výstave, zaznamenala jedinečnú večernú tašku od svojej zdieľanej fandom s tvorcom Edie Parker Brett Heymanovej, podľa rozhovoru Heymana poskytnutého reportérovi Hollywoodu. Páči sa jej zlomiť chudobných, ako aj Gunn podporuje Edie Parkerovú, vrátane priniesť jednu zo spojok značky na nedávne Zlaté glóbusy, takže Heyman urobil tašku, vykladanú logom show, na počesť Gunnovho SAG nominácie pri záverečnej myšlienke Run série.

V minulosti Edie Parker vyrobila spojky individualizované s menom alebo monogramom pre fanúšikov Star, ako aj pre klientov, ale toto je úplne prvá 100% kus na mieru, ktorý značka urobila pre hlavný červený koberec. Vykladacia akrylová budova Edie Parker poskytuje značke významnú všestrannosť pre prispôsobenie, takže dúfajme, že je to len prvá z mnohých prispôsobených radostí z červeného koberca. Určite to Beats prinesie čokoľvek, čo by bolo trochu infenzívne hodváb, držanie vášho stylistu, ktorý má ležať.

Americkí civilisti môžu nakupovať Edie Parker pomocou Neimana Marcusa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.