Milujte sa alebo nechajte to: Prvá nová taška Balenciaga od dizajnéra Demna Gvesalia

Demna Gvasalia, jednej zo spoluzakladateľov super-populárnej kultovej módnej značky a nového kreatívneho riaditeľa Balenciaga, bola niečo Keď bolo oznámené jeho vymenovanie do francúzskej značky pred mesiacmi. Gvasalia je mladá a vetementy sú relatívne nové a značka sa zameriava na pripravené na nosenie a topánky a nikdy nevyrábala kabelku. Balenciaga je značka, ktorej výsledky medzi kupujúcimi sú založené hlavne na jej taškách, takže sme sa veľmi zaujímali o to, čo by, ak vôbec niečo, sa objavili v rukách modelov počas prvej výstavy Gvasalia v Gvasalia.

Odpoveď bola ideálna v súlade s špičkovými riffmi o lacnom spotrebnom tovare, o ktorom sa vety stali známymi; Tentokrát bola inšpiráciou bazarskej tašky Balenciaga Bazar lacné, ľahké nylonové tašky, ktoré používali Newyorčania na pečenie veľkých zaťažení (a, úprimne povedané, často používané zberateľmi CAN a populáciou bezdomovcov mesta). Či už považujete špičkovú verziu kreatívnu alebo pochybne vkusnú, pravdepodobne závisí od toho, či sa dostanete do estetiky veterinárov ako celku.

Či tak alebo onak, na webovej stránke značky boli k dispozícii dve menšie veľkosti tašky, a to v pruhovanej aréne, čo je oveľa doslovnejšia vizuálna referencia inšpirácie tašiek a solídnu farbu napa, ktorá tónuje veci dosť dole . Najväčšie nie sú zatiaľ k dispozícii, ale pozrite sa na menšie verzie nižšie a dajte nám vedieť, či dostávate to, čo predáva Balenciaga. Ak áno, pozrite sa na celú radu farieb a veľkostí pomocou Balenciaga.

Balenciaga Bazar kupujúci m tote
1 645 dolárov pomocou Balenciaga

Balenciaga Bazar kupujúci s tote
1 265 dolárov pomocou Balenciaga

Balenciaga Bazar kupujúci s tote
1 495 dolárov pomocou Balenciaga

Leave a Reply

Your email address will not be published.