To alebo to: obálka Bottega Veneta Grapp alebo vrecko

Zdanlivo nočné úspechy práce Daniela Leeho pre Bottega Veneta je taká, ktorú jednoducho nemožno ignorovať. Zvyčajne trvá dizajnéra o niekoľko sezón, aby si našla svoju základňu a dostala sa do drážky, keď prevzali príspevok ako kreatívny riaditeľ, ale Lee sa veľmi dobre prispôsobil úlohe. Po celú dobu vyvinul súbor verných nasledovníkov a jeho tašky sú vysoko túžobné.

Vrecko vybuchlo prakticky hneď po jeho prepustení a dokonca aj Bottega Veneta sa nemohla pripraviť na svoju popularitu, ako keď taška prvýkrát debutovala online prakticky všade. Teraz je taška k dispozícii v nespočetných farbách a veľkostiach (pozrite sa na našu Sprievodcu vreckom Bottega Veneta Veneta vrecka) a jej popularita nevykazuje žiadne známky spomalenia.

Pre jar 2020 značka predstavila nové verzie svojej váženej mäkkej spojky, čo umožnilo vrecku osloviť širšie publikum. Na dráhe sa však objavil aj ďalšie pochopenie, a my sme si všimli, keď modely držali omnoho uhlovejšie vrecko.

Uchopenie obálky bolo predstavené na jar 2020, a hoci je známa menej ako niektoré z iných Leeových tašiek pre Bottega Veneta, je rovnako podmanivé. Rovnako ako vrecko, aj uchopenie obálky je mimoriadne zreteľné vo svojom tvare a štruktúre z toho, čo robia iné pásma. Tento záhyb v tvare písmena V sa vyznačuje origami podobnou sklopnej klapke, je to, čo dáva taške jeho názov. Rovnako ako vrecko, aj táto taška má zarámované uzavretie, ale okrem toho je jeho telo úplne mäkké a slouchy. Uchopenie obálky je tiež mierne štíhlejšia silueta a dodáva sa s pripojeným popruhom zápästia. Vrecko sa zvyčajne predáva za 2 700 dolárov v masle lýtka (hoci spoločnosť Nordstrom má opálenú verziu zaznamenanú za 2 400 dolárov), ale uchopenie obálky sa predáva za o niečo menej a vráti vás späť 1 980 dolárov.

Obe vrecká slúžia veľmi podobnému účelu a vo svojom jadre sú porovnateľné v tvare a štruktúre, ale tiež úplne vydávajú dve rôzne vibrácie. Keby som si musel vybrať jednu, vybral by som si spojku obálky. Páči sa mi uhlový vzhľad, ktorý vydáva, a tiež oceňujem, že je o niečo menej populárny. Aj keď ma ťažká prítomnosť tašky nikdy neodradila od jej nákupu, jednoducho ma viac priťahuje, aby som viac uchopil obálku. Niečo o jeho zreteľnom pohľade so mnou hovorí viac. Ktoré by ste si vybrali?

Vrecko, 2 700 dolárov

Spojka obálky, 1 980 dolárov

Leave a Reply

Your email address will not be published.