Jedno druhý Kreačný kabelku medzi 100 000 dolárov z produktu ukradnutého zo Svätého Laurenta Chicaga

koncom minulého týždňa, slovo poškodilo, že odev, obuv, obuvi, obuvi, ako aj doplnky, sa posúvali z Saint. Laurent’s Chicago Shop v drsnej lúpeži v noci v noci, ako aj teraz, máme fascinujúcu poznámku od tipstera: medzi sv. Laurent Crocodile Sac de Jour Bag, cena za viac ako 29 000 dolárov, bola medzi viac ako 29 000 dolárov Korisť chýba v obchode, keď prišli policajti.

Niekoľko príbehov z regionálnych správ v Chicagu naráža na jedinečnú kabelku medzi ukradnutým tovarom, ako aj pre značku ako Saint Laurent, „jedinečný“, ale uisťuje vás, že kus je postavený z nejakého typu exotický materiál. Náš tipster, ktorý pracuje v blízkosti, nám povedal, že taška je Croc SAC de Jour, ako aj jeden takým taškou možno objaviť na Instagrame pod hashtag #Saintlaurentchicago, ktorý chytil individuálny Jacobjlahr. Najväčšie vlajkové obchody so značkou majú zvyčajne pár špeciálnych produktov, ktoré pokúšajú svojich klientov s najvyššou hodnotou, ako aj oslniť všetkých ostatných, ako aj táto taška bola pravdepodobne medzi nimi.

Zatiaľ sa nehovorí o možných podozrivých pre lúpež, je to však súčasť toho, čo sa javí ako príliv trestného činu v špičkových butikoch, v ktorých je domov veľa produktu s vysokým dolárom, ktorý je jednoduchý na predaj a často chýba oveľa viac ako zbežné bezpečnostné a bezpečnostné opatrenia. V tomto okamihu je jediným skutočným problémom, kde zlodeji zasiahnú ďalej.

Ak by ste chceli získať nejakého svätého Laurenta bez rizika trestu odňatia slobody, odporúčame vám Matchesfashion.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published.