Umelecké dielo naznačené ako komentár k Hermesovi Birkinovi stále stojí štyri čísla

Už ste niekedy zistili, že existuje špecifická podskupina ľudí, ktorí (nesprávne) veria, že sú mimoriadne inteligentní, pretože sa im nepáči módny priemysel, alebo veria, že sú Dostal som všetko na to? Vyzerá to, že umelecký prístrešok Serra, predajca Hermesa Birkina s obalom na živicu, ktorý je uvedený vyššie, môže byť súčasťou tejto skupiny.

Podľa rafinérie29 spoločnosť Serra telefón nazýva dvojrozmerným „umeleckým dielom“ komentárom presne o tom, ako položka, ktorá stojí niekoľko mesiacov, je o niečo viac ako funkcia ľahkého plastového vrecka, ako aj verí, že berieme Takéto veci ako samozrejmé. Celý tento predpoklad je frustrujúci z niekoľkých dôvodov, ktoré sa pozrieme po skoku, avšak úplne ako predovšetkým, je to frustrujúce, pretože to stále stojí 2500 dolárov, ako aj ešte menej ako ľahké plastové vrecko.

Nechápte ma zle, mám rád súčasné umenie. Čím lepšie, tým lepšie! Avšak táto skladba nielenže chýba známka v snahe urobiť nejaký druh komentára o úrovni módnych nákladov, ako aj to, čo naznačuje vo väčšom zmysle (ľudia v sklenených domoch by nemali hádzať kamene, umelecký svet), ale je to celkom celkom Ťažko naznačovať, že praktický kúsok jemne vytvoreného, ​​zručne postaveného Hermesského kože je predražený, keď sa kópia nedbalej živice ponúka nenionicky prostredníctvom šedej arény (pomocou umelcovho výberu slova) oveľa viac ako to, čo mnohí ľudia platia za pár mesiacov nájomného . Tvrdil by som, že to bolo pravdepodobne súčasťou komentára, avšak nielenže by to poskytovalo Serre, ako aj veľa kreditu, ale tiež sa to nezdá byť pravda.

Prakticky ma však viac obťažuje, je to, že obsadenie sa zdá byť vyrobené z falošného birkina, ako aj chudobného. Takže ak je umelec taký inteligentný a plný sociálneho komentára, kde je jeho baudrillardovský zjavenie o tvorbe kópií kópií, ako aj to, ako presne znižuje náš kolektívny zmysel pre pravdu a autenticitu? Alebo tomu neveril, v prospech toho, aby sa vyjadril: „Rovnako ako Birkins sú úplne drahé, yo.“ Pretože to nikto nikdy neuviedol. Určite vám nikto nikdy nenapadlo 2 500 dolárov, aby ste ho uviedli. Rovnako ako Serra (doslova) zbytočná živica Birkin sa vyrába v zbierke 20, takže viete. trčať.

Leave a Reply

Your email address will not be published.